+38 095 89 777 39  berta.communications@gmail.com

Саакашвілі вчинив злочин, а разом з ним Дерев’янко, Семенченко і Соболєв, – політолог

6 дек 2017

Останнім часом діяльність Міхеїла Саакашвілі вийшла з суто політичної площини. Особливо це стосується прориву кордону та сьогоднішніх подій у центрі Києва. Замість захищатися у суді він провокує політичне протистояння. Таким діям слід дати належну правову оцінку. І не лише для Саакашвілі, але й для народних депутатів, які беруть участь у протиправних діях з боку екс-президента Грузії. Йдеться в першу чергу про Юрія Дерев’янка, Юрія Левченка, Семена Семенченка та Єгора Соболєва. Вони порушують закон і повинні відповідати за це у суді. Про це у коментарі ІА ZIK повідомив політолог Тарас Березовець.

«Після фактів, які оприлюднили правоохоронці, чітко простежується співпраця Саакашвілі з соратником Януковича Сергієм Курченком. Метою цією співпраці було розхитування ситуації в Україні», – розповів політолог.

Також він зазначив, що однозначно дії Саакашвілі та його прихильників є порушенням закону, і вони мають відповісти за це. «У нас все-таки правова держава і, якщо Саакашвілі має аргументи і може довести, що він не винен – то має спокійно іти до суду, а не вчиняти такі протистояння, – додав Тарас Березовець.

Також аналітик наголосив: Саакашвілі зневажає і порушує закони України, й має за це відповідати, а разом з ним і інші політики, які крутяться навколо нього: «Зараз вже, по факту, правоохоронці мають підстави відкривати провадження не лише проти Саакашвілі, але й проти інших народних депутатів, які брали участь у безчинствах. Йдеться про Юрія Дерев’янка, Юрія Левченка, Семена Семенченка та Єгора Соболєва. Адже одна річ займатися політикою, а зовсім інша – грубо порушувати закон. І їхнім діям однозначно слід дати правову оцінку».

zik.ua

Остались вопросы?
Заказать обратный звонок
Задать вопрос