UA EN RU

+38 (095) 89-777-39

berta.communications@gmail.com

Ексклюзив: лобіювання інтересів і PR за кордоном

Ексклюзив: лобіювання інтересів і PR за кордоном

Останнім часом найбільш статусним напрямком PR стає просування інтересів українських політиків і бізнесменів за кордоном. Успішний досвід відомого підприємця і політика Віктора Пінчука, який увійшов нещодавно до списку найвпливовіших меценатів світу, надихає й інших найбільш просунутих представників вітчизняної еліти.

Напрямок лобіювання інтересів за кордоном є популярним серед представників українського істеблішменту з трьох причин. По-перше, підтримка свого високого статусу в іноземних медіа дозволяє збільшити свою вагу як за кордоном, так і в Україні і стати ньюсмейкером для зарубіжних ЗМІ. По-друге, таке просування реально дозволяє створити механізми впливу на систему прийняття рішень у владних структурах іноземних держав щодо України. По-третє, такий проект дозволить залучити на свій бік авторитетних представників експертного співтовариства і сприяє встановленню нових бізнес-контактів високого рівня.

На сьогодні у нас існують партнерські угоди з провідними лобістськими та експертними центрами в США, Великобританії та Російській Федерації. Це дозволяє нашим клієнтам проводити зустрічі на найвищому рівні: з представниками Конгресу США, Парламенту Канади, Держдуми Росії, європарламентарями.

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО PR:

- стратегічне планування;
- розробка графіків зустрічей з політиками, парламентаріями, бізнесменами, участь у
публічних заходах;
- медіапланування;
- організація круглих столів, відкритих і закритих зустрічей з представниками
експертної спільноти;
- інформаційно-аналітичний супровід;
- створення власних експертних центрів think tank;
- робота з зарубіжними ЗМІ (розміщення матеріалів);
- підготовка до публічних заходів.


Зв’яжіться з нами, щоб отримати більш детальну інформацію по змісту та вартості зазначених пакетів послуг. Ми гарантуємо Вам повну конфіденційність при пошуку потрібного рішення.

Метки
политтехнолог тарас березовец 959 тарас березовец 624 политтехнолог киев 576 политтехнолог 537 berta communications 525 bertacommunications 519 taras berezovets 71 выборы 2012 52 выборы 2013 11 подсчет голосов 9 майдан 7 выборы 2014 4 тимошенко 4 президентские выборы в украине 2015 2