UA EN RU

+38 (095) 89-777-39

berta.communications@gmail.com

Трамп підтримає постачання летальної зброї в Україну

  • 04.08.17 05:44

Трамп підтримає постачання летальної зброї в Україну

Американці поставили Путіна на роздоріжжя

Сполучені Штати переймають манери Росії коментувати посилення політики знущальними коментарями. Віце-президент Майк Пенс висловив жаль з приводу того, що США змушені ввести нові санкції відносно Кремля і висловив надію на поліпшення двосторонніх відносин після виконання Росією своїх зобов'язань. Це сталося після підписання Трампом нового пакету санкцій.

Місія Путіна в Гамбурзі виявилася провалена. Висилка американських дипломатів з Росії вже ні на що не впливає Відверто кажучи, шансів домовитися про прорив у відносинах з Трампом спочатку не було. Туман ілюзій щодо перезавантаження розвіявся дуже швидко. Вашингтонська еліта сьогодні живе в жорсткому антиросійському порядку. І тому вибору немає у самого Трампа.

Висилка американських дипломатів з Росії вже ні на що не впливає.

Відверто кажучи, шансів домовитися про прорив у відносинах з Трампом спочатку не було. Туман ілюзій щодо перезавантаження розвіявся дуже швидко. Вашингтонська еліта сьогодні живе в жорсткому антиросійському порядку. І тому вибору немає у самого Трампа. Висилка американських дипломатів з Росії вже ні на що не впливає. Це констатація факту рівня двосторонніх відносин. Але і це не кінець.

Після того, як Пентагон передав Білому дому пропозиції про постачання зброї в Україну, ситуація стає ще гіршою. Відмова Трампа військовому відомству тільки призведе до нової кризи. Тому найімовірніше Трамп піде на поставки озброєнь Україні. Напередодні Чемпіонату світу з футболу Путіну доведеться вибирати. Йти на загострення на Донбасі і поставити під загрозу його проведення або проковтнути чергове приниження. Американці все добре прорахували і поставили Путіна на роздоріжжя.

Поганий вибір або ще гірший. А ще ж й вибори на носі. Кремлівський Акела може промахнутися і тоді для нього все закінчиться зовсім сумно.

Gazeta.ua

Метки
политтехнолог тарас березовец 959 тарас березовец 624 политтехнолог киев 576 политтехнолог 537 berta communications 525 bertacommunications 519 taras berezovets 71 выборы 2012 52 выборы 2013 11 подсчет голосов 9 майдан 7 выборы 2014 4 тимошенко 4 президентские выборы в украине 2015 2