UA EN RU

+38 (095) 89-777-39

berta.communications@gmail.com

Співачка нон грата

  • 13.03.17 11:03

Співачка нон грата

Росія кинула в бій, як вона вважає, безпрограшного кандидата, співачку з обмеженими можливостями Юлію Самойлову.

Сама співачка, до речі, виступила добре, і до неї питань в принципі немає. За винятком одного. У червні 2015 року Самойлова співала на гала-концерті "Світ спорту і добра", що відбувся в моїй рідній Керчі, на окупованій території АР Крим. До того часу проти країни-окупанта, яку в Києві на Євробаченні має намір представляти пані Самойлова, були введені численні міжнародні санкції, включно з введеними Україною. Тепер мовою фактів. Пані Самойлова порушила офіційний порядок перетину кордону тимчасово окупованої Російською Федерацією Автономної Республіки Крим, оскільки не скористалася єдиним законним способом потрапити на півострів через один з 3 пропускних пунктів на адміністративному кордоні Херсонської області та АР Крим.

Юлія Самойлова незаконно, на порушення українського законодавства, потрапила на територію тимчасово окупованого Криму і, відповідно, на 100% підлягає процедурі заборони в'їзду на територію України. Я впевнений, що саме така заборона найближчим часом має і буде винесена Службою безпеки України. Це єдино правильне і законне рішення. Крім цього, неминучий скандал зіграє на руку Україні.

Співачка Джамала, яка й привезла Євробачення в Україну як переможець торішнього конкурсу з піснею про трагічну долю кримськотатарського народу, має повне моральне право вимагати недопуску Самойлової на територію України. Ми отримаємо відмінний шанс ще раз нагадати всьому світові про незаконну російську окупацію українського Криму і сталінську депортацію 1944 року.

Спасибі, Росія, ти ніколи нас не підводиш і даєш нам чудовий шанс! Оскільки надії на Мінстець немає, втім, як і завжди, закликаю всіх небайдужих включатися і відпрацювати тему по повній. Самойлова повинна бути оголошена персоною нон грата, і її фізичний стан не може служити виправданням за вчинене правопорушення! Перед законом рівні всі, будь ти Кобзоном, Пореченковим чи Самойловою.

Блог Тараса Березовца на Новом времени

Метки
политтехнолог тарас березовец 959 тарас березовец 624 политтехнолог киев 576 политтехнолог 537 berta communications 525 bertacommunications 519 taras berezovets 71 выборы 2012 52 выборы 2013 11 подсчет голосов 9 майдан 7 выборы 2014 4 тимошенко 4 президентские выборы в украине 2015 2