UA EN RU

+38 (095) 89-777-39

berta.communications@gmail.com

Сергій Носенко

Сергій Носенко

171.jpgКомпанія Berta Communications надає високоякісні послуги, в основу яких закладено багаторічний досвід, успішно реалізовані проекти, творче мислення, інноваційні підходи та рішення. В сучасному інформаційному просторі стратегічний підхід до створення та просування іміджу – важлива передумова успіху публічної особи чи організації.

Індивідуальний підхід до Клієнта, професіоналізм команди консультантів, співпраця, що базується на засадах прозорості та довіри — стиль компанії Berta Communications. Наші відносини ґрунтуються на перспективі довготривалого співробітництва. Ми завжди намагаємося запропонувати рішення, яке найбільше відповідає інтересам Клієнта.

Професійний підхід до роботи, теоретичні знання та практичний досвід дозволяють знаходити найефективніші шляхидосягнення поставлених цілей, гарантувати високу якість послуг.

Бурхливо розвиваються інформаційно-комунікаційні технології. Відбуваються зміни в організації суспільно-політичного життя. Ми також не зупиняємося на досягнутому, змінюємося на краще. Прагнемо відповідати вимогам часу та потребам наших Клієнтів. Наша команда завжди готова запропонувати оригінальні та ефективні ідеї.

Сергій Носенко,
менеджер агітаційних проектів

ДОСЬЕ
СЕРГІЙ НОСЕНКО
менеджер агітаційних проектів          

Здобув вищу освіту у  Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (2007р.). Магістр за спеціальністю «політологія», викладач соціально-політичних дисциплін.

Досвід роботи у сфері зв’язків з громадськістю -  8 років. Працював як з політичними партіями, так і з окремими політиками, а також комерційними структурами.

Починаючи з 2004 року брав участь у виборчих кампаніях національного та регіонального рівнів, переважно у якості польовика, менеджера агітаційного напрямку. Також відповідав і за інші проекти (організаційна робота, робота з молодіжним електоратом).

Отриманий різнобічний досвід дозволяє раціонально та системно підходити до вирішення поставлених задач. В компанії Berta Communications займається напрямком агітаційних проектів, веденням польової роботи.

Метки
политтехнолог тарас березовец 959 тарас березовец 624 политтехнолог киев 576 политтехнолог 537 berta communications 525 bertacommunications 519 taras berezovets 71 выборы 2012 52 выборы 2013 11 подсчет голосов 9 майдан 7 выборы 2014 4 тимошенко 4 президентские выборы в украине 2015 2