UA EN RU

+38 (095) 89-777-39

berta.communications@gmail.com

Саакашвілі вчинив злочин, а разом з ним Дерев’янко, Семенченко і Соболєв, – політолог

  • 06.12.17 10:11

Саакашвілі вчинив злочин, а разом з ним Дерев’янко, Семенченко і Соболєв, – політолог

Останнім часом діяльність Міхеїла Саакашвілі вийшла з суто політичної площини. Особливо це стосується прориву кордону та сьогоднішніх подій у центрі Києва. Замість захищатися у суді він провокує політичне протистояння. Таким діям слід дати належну правову оцінку. І не лише для Саакашвілі, але й для народних депутатів, які беруть участь у протиправних діях з боку екс-президента Грузії. Йдеться в першу чергу про Юрія Дерев’янка, Юрія Левченка, Семена Семенченка та Єгора Соболєва. Вони порушують закон і повинні відповідати за це у суді. Про це у коментарі ІА ZIK повідомив політолог Тарас Березовець.

«Після фактів, які оприлюднили правоохоронці, чітко простежується співпраця Саакашвілі з соратником Януковича Сергієм Курченком. Метою цією співпраці було розхитування ситуації в Україні», – розповів політолог.

Також він зазначив, що однозначно дії Саакашвілі та його прихильників є порушенням закону, і вони мають відповісти за це. «У нас все-таки правова держава і, якщо Саакашвілі має аргументи і може довести, що він не винен – то має спокійно іти до суду, а не вчиняти такі протистояння, – додав Тарас Березовець.

Також аналітик наголосив: Саакашвілі зневажає і порушує закони України, й має за це відповідати, а разом з ним і інші політики, які крутяться навколо нього: «Зараз вже, по факту, правоохоронці мають підстави відкривати провадження не лише проти Саакашвілі, але й проти інших народних депутатів, які брали участь у безчинствах. Йдеться про Юрія Дерев’янка, Юрія Левченка, Семена Семенченка та Єгора Соболєва. Адже одна річ займатися політикою, а зовсім інша – грубо порушувати закон. І їхнім діям однозначно слід дати правову оцінку».

zik.ua

Метки
политтехнолог тарас березовец 959 тарас березовец 624 политтехнолог киев 576 политтехнолог 537 berta communications 525 bertacommunications 519 taras berezovets 71 выборы 2012 52 выборы 2013 11 подсчет голосов 9 майдан 7 выборы 2014 4 тимошенко 4 президентские выборы в украине 2015 2