UA EN RU

+38 (095) 89-777-39

berta.communications@gmail.com

PR для публічних людей

PR для публічних людей

Успіх публічних людей (політиків, бізнесменів, спортсменів, зірок шоу-бізнесу) прямо залежний від рівня  їх популярності, яка забезпечується цілою низкою факторів. Звісно ж, левовою часткою успіху публічної людини є її талант та професіоналізм . Проте цього для отримання максимального результату недостатньо. Тим паче, що ніхто не застрахований від поразок та невдач. А системний PR-менеджмент не тільки сприяє ефективному використанню професійних здобутків, а й дає змогу перетворювати поразки на перемоги.

Є багато прикладів того, як за допомогою вдалого створеного та підтримуваного образу публічній людині вдається отримувати високі гонорари і бути мегапопулярним навіть на завершальній стадії своєї професійної кар’єри. До прикладу візьмемо, того ж Девіда Бекхема, який на сьогодні є далеко не найкращим футболістом у світі і ось-ось повісить «бутси на цвях», але при цьому входить у трійку найоплачуваніших футболістів світу. Кращі футбольні клуби та рекламні компанії ведуть боротьбу за підписання із ним контракту.

Працюючи з багатьма публічними людьми та маючи значний досвід роботи в ЗМІ, фахівці нашої компанії розробили власні унікальні підходи щодо формування суспільної думки про людину (клієнта).

ПАКЕТ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ ПЕРСОН ВКЛЮЧАЄ:

- розробка та реалізація концепції особистісної PR-кампанії
- планування PR–заходів та їх супроводження (складення графіку спеціальних подій, плану комунікаційних акцій, створення інформ-приводів)
- розробка іміджу, медіа-позиціонування
- лобіювання зірок шоу-бізнесу, спорту (зокрема, залучення клієнта до політичних кампаній, рекламних кампаній коменрційних продуктів)
- підготовка до публічних заходів (світські раути, презентації, прес-конференції)
- кризовий менеджмент (нейтралізація негативної інформації)
- створення «з нуля» та налагодження роботи PR-служб, організація роботи прес-секретарів, менеджерів
- створення лояльних пулів (експертного, журналістського)
- підготовка інформаційних матеріалів (статей, прес-релізів і т.п.), їх розповсюдження та забезпечення розміщення в ЗМІ
- системна підготовка аналітичних довідок із рекомендаціями
- робота в мережі Інтернет, блоггінг, робота з соціальними мережами (створення груп підтримки у Facebook, Вконтакте і т.п.).

Зв’яжіться з нами, щоб отримати більш детальну інформацію про зміст та вартість зазначених послуг. Якщо вам потрібно нестандартне рішення – ми обов’язково допоможемо його знайти.

Метки
политтехнолог тарас березовец 959 тарас березовец 624 политтехнолог киев 576 политтехнолог 537 berta communications 525 bertacommunications 519 taras berezovets 71 выборы 2012 52 выборы 2013 11 подсчет голосов 9 майдан 7 выборы 2014 4 тимошенко 4 президентские выборы в украине 2015 2