UA EN RU

+38 (095) 89-777-39

berta.communications@gmail.com

Катерина Покровська

Катерина Покровська

973.jpg«Найголовніша формула успіху - знання, як поводитися з людьми», слова легендарного Теодора Рузвельта ідеально підходять для характеристики особливостей нашої роботи. Правильна комунікація між людьми - одна із головних умов успішної роботи. Індивідуально підібраний підхід до роботи з кожним Клієнтом - запорука успіху і принцип роботи нашої компанії.

Компанія Berta Communications завжди націлена на успіх та перемогу. На війні всі засоби добрі, але основний наш акцент робиться на правильно розроблену стратегію і тактику успіху Клієнта чи кампанії.

Професійна, стратегічно продумана, злагоджена робота колективу компанії та Клієнта завжди призведе до того результату, який необхідно досягти.
Якщо ви йдете до поставленої мети - ви обов'язково її досягнете, але з компанією Berta Communications - ви досягнете її набагато швидше.

Катерина Покровська,
керівник напрямку client service, консультант з іміджу «Berta Communications»

ДОСЬЄ

КАТЕРИНА ПОКРОВСЬКА
Керівник напрямку client service, консультант з іміджу "Berta Communications"

В 2006 році закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Магістр міжнародних відносин, інформаційний аналітик-міжнародник, перекладач з англійської мови.

Закінчила аспірантуру Інституту держави і права, готується до захисту кандидатської дисертації на тему «Особливості PR забезпечення політичної діяльності в умовах глобалізації» в Інституті держава і права.

Метки
политтехнолог тарас березовец 959 тарас березовец 624 политтехнолог киев 576 политтехнолог 537 berta communications 525 bertacommunications 519 taras berezovets 71 выборы 2012 52 выборы 2013 11 подсчет голосов 9 майдан 7 выборы 2014 4 тимошенко 4 президентские выборы в украине 2015 2