UA EN RU

+38 (095) 89-777-39

berta.communications@gmail.com

Клієнтам

Клієнтам

Політичним партіям
Діючим політикам і чиновникам
Бізнесу

Політичним партіям

Політичні партії і блоки - традиційні гравці української політики.

Компанія персонального і стратегічного консалтингу Berta Communications має великий досвід роботи з різними політичними силами України, що представляють весь ідеологічний спектр. Наші фахівці готові надати повний перелік необхідних послуг для перемоги на виборах: від розробки програмних документів і стратегії виборчої кампанії до інформаційного та юридичного
супроводу діяльності Вашої політичної сили.

Компанія персонального і стратегічного консалтингу Berta Communications пропонує політичним партіям наступні пакети послуг:

- Пакет «Кампанія під ключ»
- Спеціалізовані пакети за всіма напрямками виборчої кампанії
- Експертний супровід
- Антикризовий консалтинг
- Лобіювання інтересів і PR за кордоном


Діючим політикам і чиновникам

Відоме прислів'я говорить: «Дуже важко отримати владу, але ще важче її зберегти».

Не важливо, чи перебуваєте Ви у публічній політиці або на державній службі, підтримка досвідчених політичних консультантів стане Вашою беззаперечною конкурентною перевагою і запорукою успіху. Фахівці компанії персонального і стратегічного консалтингу Berta Communications допоможуть Вам правильно побудувати інформаційну політику, підвищити особисту впізнаваність і рейтинг, мінімізувати репутаційні і політичні ризики, а також організувати медіа та експертний супровід Вашої діяльності.

Компанія персонального і стратегічного консалтингу Berta Communications пропонує діючим політикам і чиновникам наступні пакети послуг:

- PR для публічних людей
- Експертний супровід
- Антикризовий консалтинг
- Лобіювання інтересів і PR за кордоном

Тренінги та навчання

Бізнесу

У наш час в діяльності будь-якого бізнесу PR посідає виключно важливе місце.

Бездоганна репутація компанії та її керівників стає ключовим фактором успіху в конкурентному середовищі. Фахівці компанії персонального і стратегічного консалтингу Berta Communications допоможуть Вам створити і захистити репутацію Вашого бізнесу, побудувати оптимальні відносини з органами влади та клієнтами, нейтралізувати інформаційні атаки конкурентів.

Компанія персонального і стратегічного консалтингу Berta Communications пропонує представникам бізнесу наступні пакети послуг:

- PR для публічних людей
- Експертний супровід
- Антикризовий консалтинг
- Лобіювання інтересів і PR за кордоном

Метки
политтехнолог тарас березовец 959 тарас березовец 624 политтехнолог киев 576 политтехнолог 537 berta communications 525 bertacommunications 519 taras berezovets 71 выборы 2012 52 выборы 2013 11 подсчет голосов 9 майдан 7 выборы 2014 4 тимошенко 4 президентские выборы в украине 2015 2