UA EN RU

+38 (095) 89-777-39

berta.communications@gmail.com

Березовець: Кремль кардинально міняє риторику

  • 11.12.14 04:17

Березовець: Кремль кардинально міняє риторику

Політолог Тарас Березовець вважає, що наступні чотири дні – так званий “режим тиші” – буде справжнім іспитом для мирного урегулювання конфлікту.

Водночас чи є альтернатива в України, якщо “режим тиші” провалиться? - Наступні переговори в Мінську мали відбутися завтра, 9 грудня. Але через візит президента Порошенка до Сингапуру та Австралії Україна запропонувала перенести переговори принаймні до суботи 12 грудня, коли він повернеться, - каже Тарас Березовець.

Від завтра Україна оголосила «день тиші». Це чотири дні перевірки, чи будуть бойовики хоча б цього разу дотримуватися домовленостей про невідкриття вогню. У мене великі сумніви, що “режим тиші” буде дотриманий, бо всі попередні домовленості чи то Женевського чи Мінського форматів не були дотримані. Водночас Росія наполягає саме на Мінському форматі подальших переговорів, де, на відміну від Женевського, не буде США як третьої сторони. - У нас є запасний варіант, якщо “режим тиші” буде провалено? - Треба враховувати позицію Кремля, особливо помічника Путіна пана Суркова, який робить усе можливо, щоб повернути Україні “ДНР” і “ЛНР”.

Кремль кардинально поміняв риторику. Він заявляє, що “ДНР” і “ЛНР” – невід'ємна частина України, і потрібен лише спеціальний федеративний статус. Кремль не може взяти на баланс 4 мільйони населенння. З боку України було б помилкою відновлювати фінансування регіонів, поки російські війська не виведені. Бо ті гроші будуть розподілятися поміж терористами.

 

Fakty.ictv.ua

Метки
политтехнолог тарас березовец 959 тарас березовец 624 политтехнолог киев 576 политтехнолог 537 berta communications 525 bertacommunications 519 taras berezovets 71 выборы 2012 52 выборы 2013 11 подсчет голосов 9 майдан 7 выборы 2014 4 тимошенко 4 президентские выборы в украине 2015 2