UA EN RU

+38 (095) 89-777-39

berta.communications@gmail.com

Антикризовий консалтинг

Антикризовий консалтинг

"Чорні" PR технології давно стали звичним інструментом у бізнесі і політиці. Арсенал їх використання включає найрізноманітніші методики: розміщення компрометуючої інформації (часто вигаданої), інформаційну блокаду, адміністративний ресурс, слухові кампанії і т.п.

Будь-яка кризова ситуація не виникає «нізвідки», а має свої причини, які, будучи проігнорованими, можуть почати розвиватися і, в підсумку, здатні перетворитися на справжню Проблему. Перемістився "чорний" PR і у веб-простір. Скандал з Wikileaks показав, як успішно рядовий громадянин або маленька компанія можуть боротися з супердержавами. Подібно до того, як кольт зрівняв фізично сильних і слабких людей в реальному світі, Інтернет зрівняв фінансово сильних і слабких у віртуальному медіа-просторі.

Для протидії "чорному" PR в Інтернет необхідно володіти не тільки знаннями та напрацюваннями боротьби з цим явищем. Необхідно мати особливі, «онлайнові» техніки і методики. Багато чого з того, що PR- або антикризовий фахівець міг би застосувати в традиційному комунікативному просторі, для мережевих інформаційних війн не прийнятне або не застосовується взагалі.

Криза - це процес, який розвивається поетапно і проходить через кілька стадій свого розвитку. Але перш за все, варто пам'ятати, що "брудні" технології не такі страшні, як про них прийнято думати. У кінцевому підсумку, з ними можна успішно боротися і навіть самий "вбивчий" компромат проти Вас можна перетворити на свою користь.

Наша компанія володіє власними унікальними know-how відбиття інформаційних атак. Свої вміння ми відточували в ході багатьох успішних кампаній з порятунку репутації публічних людей. Головний принцип нашої роботи - в умінні оперативно відстежити джерело проблеми, оцінити масштаби кризи і знайти ефективні інструменти для її розв'язання.

АНТИКРИЗОВИЙ ПАКЕТ ВКЛЮЧАЄ:

- Розробку інформаційних приводів, відпрацювання каналів донесення
- Створення комплексної PR-стратегії контркампанії, що включає вибір технології для зниження підтримки конкурентів
- Поліпшення сприйняття Клієнта в ЗМІ, серед громадськості, експертного співтовариства
- Проведення превентивних і реагуючих заходів на вкидання компромату.- Нейтралізацію «чорного» PR, проведення превентивних заходів щодо нівелювання інформаційних атак діючих та потенційних конкурентів
- Відпрацювання дій щодо конкурентів
- Ведення інформаційних війн (видалення замовних матеріалів в Інтернеті, блоггінг, слухові кампанії, журналістські розслідування)
- Роботу в мережі Інтернет, блоггінг, роботу з соціальними мережами (створення груп підтримки у Facebook, Вконтакте і т.п.).

Зв’яжіться з нами, щоб отримати більш детальну інформацію по змісту та вартості зазначених пакетів послуг. Ми гарантуємо Вам повну конфіденційність при пошуку потрібного рішення.

Метки
политтехнолог тарас березовец 959 тарас березовец 624 политтехнолог киев 576 политтехнолог 537 berta communications 525 bertacommunications 519 taras berezovets 71 выборы 2012 52 выборы 2013 11 подсчет голосов 9 майдан 7 выборы 2014 4 тимошенко 4 президентские выборы в украине 2015 2